
Gdy za oknem zimniej niż w lodówce, mam ochotę tylko na rozgrzewające potrawy. A w lodówce został jarmuż i bataty, hmmm…co by tu zrobić na obiad? I tak powstał pyszny, aromatyczny gulasz z udźca indyka z warzywami, mocno rozgrzewający. Przyrządzanie zajmuje dużo mniej czasu niż gulaszu wieprzowe lub wołowego. Można go jeść samego lub z dodatkami – u mnie z kaszą gryczaną i buraczkami. Continue reading „Indyk z jarmużem i batatami”

